About the author : root

Speedwaynews Pl: Aktualności Żużlowe, Informacje O Żużlu

Żużel Zakłady Bukmacherskie, Jak I Gdzie Obstawiać?

Są to bardzo popularne zakłady na żużel, jeżeli pod uwagę weźmiemy obstawianie na żywo. Możesz postawić na przykład em to, która z drużyn jako pierwsza zdobędzie 30 punktów w trwającym właśnie meczu. Wśród plusów możemy wskazać także promocje bukmacherskie, które” “czasem pojawiają się watts ofercie bukmacherów na obstawianie żużla. Bonusy takie jak zakład bez ryzyka bądź też wyższe zajecia z lub gra bez podatku. Dla osób, które interesują się tą dyscypliną sportu żużel na pewno stanowi ciekawy component oferty w zakładach bukmacherskich. Z racji popularności tego sportu, typerzy kursy mhh najważniejsze imprezy i actually mecze znajdą oughout większości legalnych operatorów.

 • Szczególnie w pierwszej połowie każdych zawodów, kiedy o walkę na dystansie nie und nimmer jest tak łatwo jak w późniejszej fazie zawodów.
 • Zacznij oglądać żużel, wyciągając przy tym również swoje własne wnioski.
 • Choć zakłady żużlowe nie są tidak popularne, jak piłka nożna, to jednak?e dostępność rynków w Polsce jest dość obiecująca.

Zadaniem gracza jest przewidzieć sumę zdobytych punktów zawodnika lub też drużyny, która wyniesie liczbę poniżej lub powyżej określonego pułapu. W przypadku żużla, 10 rodzaj zakładu bukmacherskiego dotyczyć będzie zwykle liczby punktów zdobytych przez wskazaną drużynę. Aż 6 z 10 zawodników z . największymi wahaniami to be able to żużlowcy poniżej twenty four roku życia. Młodsi zawodnicy mają zatem znacznie większe wahania formy od starszych zawodników i nale?y mieć to em uwadze przy typowanie powyżej/poniżej punktów w meczu. Na koniec chcemy odnotować in order to, co STS powinien poprawić. Przede wszystkim czekamy na pojawienie się promocji mhh żużel oraz możliwości budowania swoich własnych zakładów.

Magic Nie Und Nimmer Był W Stanie Pomoc Sparcie T Finale Dmp

STS to drugi najlepszy bukmacher do obstawiania żużla. Bukmacher prezentuje w tej dyscyplinie tak samo wysoki poziom, co forBET i niezależnie od tego czy wybierzesz forBET czy STS, będziesz w pełni zadowolony. W przypadku obstawiania żużla cierpliwość jest wskazana. Czasem wytypowany przez nas zawodnik lub drużyna słabo radzi sobie na początku zawodów, a gracze myślą o zamykaniu kuponów czy też kontrowaniu. Specyfika żużla powoduje, że przy typowaniu tej dyscypliny musimy zwrócić uwagę na kilka cech charakterystycznych mostbet.

 • W tabeli poniżej zebraliśmy dla was zawodników, którzy w ubiegłym sezonie odnotowywali największe wahania formy względem meczów domowych i wyjazdowych w PGE Ekstralidze.
 • Ligę duńską, szwedzką, angielską oraz indywidualne turnieje w tych krajach.
 • Pod uwagę wzięliśmy żużlowców ze średnią domową min. 1 ) 5 pkt/bieg.
 • Jednak unces pewnością łatwiej było wówczas zacząć przygodę z czarnym sportem chłopcom pochodzącym po prostu ze społecznych nizin, dla których żużel był szansą na lepsze życie.

Wasze propozycje zostaną rozpatrzone i jest duża szansa, że pojawia się w zakładach specjalnych. Pole manewru jest więc ogromne i t trakcie trwania sezonu praktycznie codziennie dostępna jest oferta mhh żużel. Warto też podkreślić, że nawet przy okazji mniejszych wydarzeń dostępna jest naprawdę rozbudowana chollo.

Żużel – Zakłady Bukmacherskie, Jak I Gdzie Obstawiać?

Borykająca się unces różnymi problemami drużyna King’s Lynn Stars odniosła w poniedziałek drugie w sezonie zwycięstwo w brytyjskiej Premiership. Poznaliśmy daty i godziny spotkań siódmej rundy Krajowej Ligi Żużlowej oraz dziesiątej Ekstraligi. Kolejkę najniższego poziomu rozgrywkowego rozbito aż mhh trzy tygodnie. Bardzo dużo dzieje się w ostatnich miesiącach wokół drużyny NovyHotel Falubazu Zielona Góra. Wydawało się, że klub stanie się finansowym hegemonem, po tym jak pełnie władzy w klubie przejął najbogatszy człowiek w polskim żużlu, Stanisław Bieńkowski. Radość, jednak nie trwała długo, bowiem struktura właścicielska kolejny raz…

 • Pomimo to analiza tabeli biegowej jest absolutnie konieczna.
 • “Taki rodzaj zakładów bukmacherskich dostępny jest t przypadku zawodów drużynowych, do jakich zalicza się PGE Ekstraliga.
 • Obstawianie żużla jest kierowane raczej do miłośników tego sportu, którzy wiedzą gdzie we kiedy warto szukać zakładów.
 • Na koniec chcemy odnotować in order to, co STS powinien poprawić.
 • Zakłady em żużel wirtualny dostępne są 24/7 u najlepszych bukmacherów w Polsce.

To bowiem specyficzna dyscyplina, której typowanie warto poprzedzić dobrym poznaniem tematu. Aby rozpocząć typowanie zakładów żużlowych, należy założyć konto you jednego z wybranych legalnych polskich bukmacherów. Następnie, trzeba wpłacić depozyt na konto gracza, by móc obstawiać za realne pieniądze, a także odebrać bonus powitalny. Znajdź zakładkę z typami na żużel w ofercie bukmachera i kliknij w kurs interesującego Cię zakładu bukmacherskiego.

Żużel Na Świecie

Na pewno zwiększyć zakres turniejów, które można typować. Powinien także rozbudować ofertę na mniej popularne rozgrywki oraz szybciej wystawiać pełną ofertę zdarzeń. Podobnie jak w sytuacji wyżej opisanej dwójki czekamy także mhh promocje specjalne mostbet aplikacja.

 • Wówczas, żeby zakład został rozliczony jako trafiony, leszczynianie muszą pokonać gorzowian corp najmniej 6 punktami.
 • Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się you dowolnie wybranego bukmachera z naszym kodem promocyjnym i zgarnąć Ciekawe bonusy na żużel i nie tylko.
 • Najlepsza oferta na obstawianie żużla dostępna jest u bukmacherów LVBet, TOTALbet, a także ETOTO.
 • W przypadku żużla, 10 rodzaj zakładu bukmacherskiego dotyczyć będzie zwykle liczby punktów zdobytych przez wskazaną drużynę.
 • Oczywiście miało to be able to swoje złe strony, bowiem nieraz mhh to, by raz się przejechać nale?y było czekać… cały trening.

Oznaczają, który z nich zdobędzie więcej punktów t danym meczu. Najczęściej, jeśli chodzi um PGE Ekstraligę, to w zakładach tych uwzględnia się wyłącznie zasadniczą fazę meczu bez biegów nominowanych. Możesz postawić chociażby, że Emil Sajfutdinow zdobędzie więcej punktów, niż Bartosz Zmarzlik.

Gdzie Oglądać Żużel?

W poradniku wybraliśmy 3 najlepszych bukmacherów do obstawiania żużla. Stworzyliśmy także eksperckie porady, dzięki którym będziecie wygrywać kupony na żużel. Kiedyś kibic Bayernu Monachium, an obecnie reprezentacji Polski. Piszę autorskie teksty, poradniki we typy bukmacherskie od ponad 10 lat. Swoją wiedzę staram się jak najrzetelniej przekazywać początkującym typerom. Nie musisz się koncentrować na całym meczu, a możesz wziąć pod lupę jeden wyścig.

 • Obstawiać tu możesz zakłady bukmacherskie na żużel w ligach krajowych i zagranicznych, a także Grand Prix.
 • W przypadku zawodów drużynowych możemy obstawiać, co oczywiste, która drużyna wygra dany pojedynek.
 • Oskar Fajfer bez pardonu wjechał w Andrzeja Lebiediewa i posłał Łotysza na tor.
 • Przykładowo, obstawiając zakład over 39, five punktów, gracz przewiduje, że dana ekipa zdobędzie minimum forty punktów w meczu.
 • W tym artykule opisujemy gdzie i jak typować żużel, a także jaka jest specyfika zakładów na zawody żużlowe.
 • Przykładowo, obstawianie ligi angielskiej powinno odbywać się w pełnym skupieniu wyłącznie na statystykach tych rozgrywek.

— Żółta kartka, to najmniejszy wymiar kary, t tym przypadku powinniśmy go wykluczyć perform końca zawodów — przekonuje były reprezentant Polski, Jan Krzystyniak. W meczach ligowych trener ustawia zawodnika pod jednym z . numerów startowych (seniorzy numery 1-5 oraz 9-14, juniorzy six, 7 oraz 16, 15, zawodnicy u24 8, 16). Każdy z numerów ma ustaloną odpowiednią tabelę biegową.

Czytajogromne Bonusy We Zakłady Sportowe: Dowiedz Się Więcej U 888starz

Mając chociaż podstawową wiedzą z . zakresu specyfiki speedwaya, typowanie zawodów jest ciekawą alternatywą dla bardziej popularnych oughout bukmacherów konkurencji. Warto pamiętać, że ranga zawodów jest w tym przypadku istotna. Zmagania w ramach cyklu SGP, SEC czy żużlowej Ekstraligi będą przez zawodników traktowane poważniej, aniżeli starty w jednodniowych turniejach” “we memoriałach. Rejestrując się z kodami promocyjnymi dostępnymi na stronie Bet. pl można uzyskać wyższe bonusy bukmacherskie na obstawianie żużla.

 • Bardzo dużo dzieje się w ostatnich miesiącach wokół drużyny NovyHotel Falubazu Zielona Góra.
 • Ekstraligi, Premiership, Bauhaus-Ligan i lig duńskiej.
 • W Gorzowie zawodnicy rywalizowali watts ramach siódmej rundy.
 • Bardzo dobrym bukmacheremjest także LVBET i również zasłużył na wyróżnienie.
 • Ponadto, nale?a?oby też sprawdzić zakłady specjalne u bukmacherów PZBuk, forBET we Go+Bet.

Dobierz stawkę na swoim kuponie, zagraj zakład, a na koniec zaczekaj na rozstrzygnięcie wydarzeń. Bukmacher skupia się na udostępnianiu zakładów na klasyfikacje końcowe, ale również zakłady H2H. Obstawiać żużel można tutaj zatem długoterminowo, zaś rynki na poszczególne mecze pojawiają się w dniu organizacji” “wyścigów. Marża bukmacherska em najlepszą żużlową ligę świata, czyli rodzimą PGE Ekstraligę, wynosi tu około 7, 14%, zaś em 1.

Czas Na Rewanż Sparta Osłabiona? Powrót Halkiewicza (składy)

Choć próżno szukać tu wysokich kursów, to jednak serwis zasługuje na pochwałę ze względu em komfort obstawiania żużla. Marża na cykl Speedway Grand Prix zbliża się perform poziomu 4%, podczas gdy zakłady t rodzimych rozgrywkach przekraczają poziom 8%. Dostępność zakładów pozwala obstawiać H2H zarówno pod kątem pojedynczych wyników meczowych, jak we klasyfikacji końcowych. Świetna oferta na polskie ligi i turnieje indywidualne wzbogacona jest o zakłady live, które w STS funkcjonują bez zarzutu. Bukmacher bardzo szybko rozlicza zakłady, watts trakcie zawodów wystawia rynki na zwycięzcę każdego biegu, H2H w wyścigach bądź na bieżąco aktualizuje handicapy. Ważnym aspektem jest także szybko działająca i niezacinająca się aplikacja, która jest jedną z . lepszych na rynku.

W ramach cyklu SGP typować możemy rozstrzygnięcia przy poszczególnych zawodach, a także zakłady specjalne. To łącznie kilkadziesiąt kursów na każdą z . edycji żużlowego Large Prix. Dla wielu graczy STS to najlepszy bukmacher mhh żużel, właśnie ze względu na kursową ofertę na najbardziej prestiżowe zawody. Ofertę zakładów bukmacherskich em tę dyscyplinę sportu znajdziemy u wielu legalnych bukmacherów. Wśród najchętniej wybieranych przez graczy operatorów są m. in.

Poniżej/powyżej Punktów

Po bezmyślnym faulu Oskara Fajfera, upadł tak nieszczęśliwie, że dostał złamania trzech żeber. Sędzia Arkadiusz Kalwasiński okazał się łaskawy dla zawodnika gospodarzy i ukarał go tylko żółtą kartką. Nawet czerwona by jednak nie zaszkodziła w żaden sposób miejscowej drużynie.

 • Selekcja rynków na rodzime we zagraniczne rozgrywki prezentuje się całkiem w?a?ciwie.
 • Nie musisz się koncentrować na całym meczu, a możesz wziąć pod lupę jeden wyścig.
 • Na razie zajmują szóste, a new więc trzecie miejsce od końca.
 • Nie przegap już żadnych gonitw, mając mhh uwadze aktualny kalendarz turniejów, lig i actually spotkań.

Zakłady na Grand Tarif w STS także stoją na najwyższym poziomie. Operator veoma jedyny daje możliwość typowania kwalifikacji do Grand Prix (można obstawiać zwycięzcę kwalifikacji” “i H2H). Plusem są także unikatowe zakłady długoterminowe na występy Polaków w cyklu Grand Prix.

Ranga Zawodów

Janusz Kołodziej od kilku tygodni leczy kontuzję ramienia, której doznał podczas meczu ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz z Fogo Unią Leszno. Od tamtej pory Kołodziej na treningu pojawił się kilka razy, light beer sam przyznał, że była to pochopna decyzja. Fantastyczny występ Macieja Janowskiego w” “Nobleman Lynn. Choć jego drużyna z Oxford przegrała, to reprezentant Polski ma powody do uśmiechu. Kapitan Betard Sparty przegrał tylko dwa razy i na swoim koncie dopisał aż 16 punktów. Praktycznie przesądzone jest już, że Krono-Plast Włókniarz Częstochowa po sezonie 2024 będzie mniej duński, niż obecnie.

Wirtualny żużel, podobnie jak wirtualne rozgrywki piłki nożnej bądź koszykówki, to sterowane algorytmami komputerowymi rozgrywki internetowe. Zakłady na żużel wirtualny dostępne są 24/7 circumstance najlepszych bukmacherów w Polsce. Wirtualna banda żużlowa wykorzystuje fizykę realnych wyścigów, lecz gry te są wysoce losowe. Zakłady na wygranych t ligach i turniejach to typy, które pozwalają zawczasu wytypować faworytów do sięgnięcia po zwycięstwo w klsayfikacji końcowej. Jeden z liderów Fogo Unii Leszno, Andrzej Lebiediew zakończył niedzielny mecz wyjazdowy unces ebut. pl Stalą Gorzów w szpitalu.

Oferta Sts Na Sobotę I Actually Niedzielę, Czyli End Of The Week Pełen Wrażeń

W żużlu pojawiają się one w 99% dopiero w dzień meczu, a więc bardzo ważna jest godzina. ForBET to be able to bukmacher, który wystawia kursy wcześnie rano i najczęściej jest w tym aspekcie najszybszy obok STS. Ponadto bardzo szybko dostępną mamy także pełną ofertę. Dzięki temu możemy śledzić zmiany w kursach i” “zmontować nasz kupon ngakl szybko jak tylko chcemy.

 • Aż 6 z 10 zawodników z . największymi wahaniami to żużlowcy poniżej twenty-four roku życia.
 • We wtorek 18 czerwca zakończymy pierwszą część sezonu rozgrywek U24 Ekstraligi.
 • Wśród plusów możemy wskazać także promocje bukmacherskie, które” “czasem pojawiają się w ofercie bukmacherów mhh obstawianie żużla.
 • Jeśli portal jednak sprzyja walce i pola nie mają takiego znaczenia, to należy stawiać na walczaków, którzy radzą sobie watts walce na dystansie.
 • Polecane zakłady bukmacherskie mhh żużel znajdziesz watts naszym materiale.

Na bieżniach pojawiali się zawodnicy se swoimi motocyklami, z . których usuwano elementy przeszkadzające w jeździe. Istotnym elementem oferty w obu przypadkach są pojedynki H2H, czyli pojedynki equal dwóch, najczęściej mających podobny potencjał zawodników. Powoli dobiega końca tegoroczna edycja Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. W Gorzowie zawodnicy rywalizowali t ramach siódmej rundy. Dla niektórych były to też przygotowania do zbliżających się półfinałów SGP 3.

Zakłady Over/under (powyżej/poniżej)

Przygotowaliśmy dla Ciebie spis TOP a few serwisów bukmacherskich, gdzie warto rozpocząć obstawianie żużla online. Obstawiać tu możesz zakłady bukmacherskie na żużel w ligach krajowych i zagranicznych, the także Grand Tarif. Kolejnymi z ciekawych zakładów bukmacherskich na żużel są zakłady długoterminowe.

 • Dobierz stawkę na swoim kuponie, zagraj zakład, a na koniec zaczekaj na rozstrzygnięcie wydarzeń.
 • Speedway nie będzie co prawda objęty BetBuilderem, ale za to będziecie mogli zgłaszać swoje propozycje na Social Mediach LVBET lub perform konsultantów na czacie.
 • Wówczas masz pewność, że zawodnik jedzie na pełnym gazie i em najlepszych motocyklach.
 • Kapitan Betard Sparty przegrał tylko dwa razy i na swoim koncie dopisał aż 16 punktów.
 • Zakłady bukmacherskie LVBet to miejsce, gdzie można obstawiać żużel w kilku ekscytujących kategoriach.

Im niższy sprachkurs, tym zdaniem bukmacherów większe prawdopodobieństwo na zaistnienie danego zdarzenia np. I odwrotnie, im wyższe kursy, tym zdaniem bukmachera mniejsze szanse, że to się wydarzy np. Bukmacherzy na żużel oferują też coraz częściej zakłady specjalne. Rozumie się przez nie coś wychodzącego poza szablony. Na przykład, kiedy dana drużyna zacznie przegrywać mecz za meczem, bukmacherzy mogą wystawić ofertę, czy do końca roku zdoła ona wygrać więcej, niż alle mecz i tym podobne. Zakłady na żużel dostępne oughout legalnych bukmacherów watts Polsce.

Zakłady Na Żużel W Forbet

Obstawiania live zwycięzcy wyścigu, najpierw należy sprawdzić na jakim torze startują zawodnicy. Potem podeprzeć się statystykami pól startowych i wybrać ght, które powinny dać największe szanse mhh zwycięstwo. Jeśli durchgang jednak sprzyja walce i pola nie und nimmer mają takiego znaczenia, to należy stawiać na walczaków, którzy radzą sobie t walce na dystansie.

 • — Najlepiej, żeby to zniknęło — skomentował na gorąco, spec ds.”
 • Aby rozpocząć typowanie zakładów żużlowych, należy założyć konto oughout jednego z wybranych legalnych polskich bukmacherów.
 • Mogą wpływać zarówno mhh przedwczesne przerwanie meczu, jego przełożenie em inny termin, czy też po prostu zmienić układ sił.
 • Zarejestruj się u bukmachera, wpłać pieniądze albo wykorzystaj freebet, wybierz zakład, dodaj proceed do kuponu i actually zagraj.
 • Sport ten jest z wielu lat dyscypliną motorową cieszącą się dużą popularnością w Polsce.

Na naszej stronie znajdziecie także osobny artykuł, watts którym stworzyliśmy podobne porady na pozostałe dyscypliny. W sezonie 2023 będziecie mogli w LVBET proponować także swoje” “własne zakłady na żużel. Speedway nie będzie co prawda objęty BetBuilderem, ale za to będziecie mogli zgłaszać swoje propozycje na Social Mediach LVBET lub carry out konsultantów na czacie.

Unia Leszno Jednak Nie Spadnie?!

Fogo Unia Leszno jest na ostatnim miejscu w ligowej tabeli! Sporą “cegiełkę” do tak katastrofalnych wyników dołożył Bartosz Smektała. Były indywidualny mistrz świata juniorów punktuje ze średnią ledwie 1, 212 pkt/bieg i w Lesznie poważnie muszą rozważyć odesłanie move na trybuny. W sobotę prawdopodobnie w końcu będą mogli to zrobić. Karambol Oskara Fajfera i actually Andrzeja Lebiediewa t zaległym meczu PGE Ekstraligi pomiędzy Ebut. pl Stalą Gorzów a Fogo Unią Leszno jest odmieniany przez wszystkie przypadki. Postawę zawodnika z . Gorzowa mocno skrytykował były reprezentant Polski, Jan Krzystyniak.

Lubsport – wiadomości sportowe, wyniki i relacje live. Jeśli potrzebujesz pomocy, są specjalne centra i infolinie. W przypadku, gdy masz trudności, nie wahaj się zastosować środków takich jak Notification Czasowy, Ograniczenie” “Strat, a nawet Samowykluczenie. Niedzielny mecz ebut. pl Stali Gorzów i Fogo Unii Leszno miał być kolejnym meczem bez większej historii. Gospodarze mieli spokojnie pokonać trapioną kontuzjami Unię i tak też się stało. Jednak po ataku Oskara Fajfera do szpitala trafił Andrzej Lebiediew i ta sytuacja wzbudza sporo kontrowersji.

Żużel Zakłady Bukmacherskie – Podsumowanie

Przykładowo w meczu Unia Leszno – Stal Gorzów możesz wysłać zakłady, że wygrają gospodarze z Leszna. Zmagania najlepszych klubów żużlowych w polskiej Ekstralidze co roku śledzą miliony entuzjastów “czarnego sportu”. Zakłady live i przedmeczowe dostępne jest u wielu polskich bukmacherów, an ich obstawianie bardzo rozbudowane. W poniższym artykule sprawdzimy, którzy legalni polscy bukmacherzy oferują najlepsze zakłady na żużel, a także, jakie typy zakładów można obstawiać online. Pewnie w głowie Ci świta, że zakłady bukmacherskie żużel to be able to obstawianie zwycięzcy meczu czy turnieju.

Zakłady bukmacherskie żużel nie ograniczają Cię wyłącznie do obstawiania zwycięzcy meczu. Chodzi tutaj o wytypowanie czy dana drużyna bądź zawodnik (do wyboru) zdobędą więcej punktów, niż zakłada bukmacher. Na przykład możesz wytypować, że Stal Gorzów t najbliższym meczu zdobędzie powyżej 46. five punktu lub, że Bartosz Zmarzlik przywiezie więcej niż ten. 5 punktu. Zakłady na zwycięzcę” “(zawodnik lub drużyna), wyniki z handicapem, pojedynki H2H i zakłady specjalne. Są to be able to żużel zakłady bukmacherskie na pojedynek dwóch zawodników.

Czarne Chmury Nad Wrocławiem, Dwóch Zawodników Z Urazami?

Typując tego typu zakłady bukmacherskie na żużel, wskazuje się” “zawodnika indywidualnego, który sięgnie po “złoto” danej serii wyścigów. Typy te dostępne są zwykle przed rozpoczęciem rozgrywek, ale czasem także w trakcie sezonu (w jego początkowej fazie). Polecane zakłady bukmacherskie mhh żużel znajdziesz t naszym materiale. Chyba nie musimy mówić, jak emocjonująca bywa ekstraliga żużlowa. I podobnie emocjonujące jest obstawianie meczy, light beer jak czytać mhh żużel kursy bukmacherskie?

 • Dzięki temu możemy śledzić zmiany w kursach i” “zmontować nasz kupon tidak szybko jak wy??cznie chcemy.
 • Zmagania w ramach cyklu SGP, SEC czy żużlowej Ekstraligi będą przez zawodników traktowane poważniej, aniżeli starty w jednodniowych turniejach” “i memoriałach.
 • Pomnóż kurs przez stawkę i odejmij od wyniku 12% podatku bukmacherskiego.
 • Łącznie to od kilkunastu do kilkudziesięciu kursów na poszczególne zawody, które możemy obstawiać w Superbecie w przypadku tej dyscypliny sportu.
 • Sprawdź też poniższe najlepsze strategie i porady, które pomogą Ci t obstawianiu żużla poprzez Internet.

I na kilka godzin przed meczem cały program psują opady deszczu. To dość częsty scenariusz, który możemy obserwować na torach żużlowych. Mecze polskiej Ekstraligi oglądać można w telewizji mhh kanałach CANAL+ Activity oraz Eleven Sports. Ponadto, wybrane spotkania żużlowe dostępne są w formie streamingu u niektórych bukmacherów (np. STS, Fortuna).

About the author : root